تجهیزات ارتباطی

 

iCom

رابطی است برای کلیه سمعک های مجهز به قابلیت های بی سیم و بلوتوثی، جهت برقراری ارتباط با لوازم صوتی – تصویری از طریق بلوتوث. iCom می تواند با هشت منبع بلوتوثی مثل موبایل یا لپ تاپ ارتباط برقرار کند. در این حالت منبع بلوتوثی سیگنال صوتی را از طریق بلوتوث به این رابط می فرستد و سپس iCom این امواج را به سیگنال های قابل شناسایی توسط سمعک تبدیل کرده و به سمعک می فرستد. در صورت استفاده دو گوشی از سمعک، اصوات رسیده از iCom به صورت استریو و دو گوشی شنیده می شوند. ComPilot

ComPilot ، در حقیقت یک رابط بلوتوثی است (مانند iCom با همان قابلیت ها) که با یک ریموت کنترل تلفیق شده است. علاوه بر این پیام های گفتاری ComPilot تعامل کاربر را با سمعک و لوازم جانبی آن آسان تر خواهد کرد. فقط سمعک های نسل Spice+ و Phonak Quest با این ابزار سازگار هستند.


TVLink


TVLink مبدلی است که تلویزیون های معمولی را به منابع صوتی  بلوتوثی تبدیل می کند. انتقال سیگنال از تلویزیون به رابط بلوتوثی و  سمعک، با کمترین تاخیر ممکن و با کیفیت استریو اتفاق می افتد و راه اندازی ساده و یک مرحله ای  TVLink آن را در مدت کمتر از 60 ثانیه آماده استفاده می کند. TVLink S مدل جدید آن و سازگار با ComPilot می باشد.


RemoteMic


جدیدترین محصول از لوازم جانبی فوناک یک میکروفن بی سیم به نام RemoteMic است. این ابزار راه حل ساده ای برای مکالمات دو نفره در محیط های بسیار پر سروصداست. چنانچه طرف صحبت فرد کم شنوا، این میکروفن ظریف را استفاده کند، فرد به راحتی می تواند در حالی که به گوینده نگاه نمی کند و یا از وی فاصله دارد، صحبت های او را بشنود. اساس کار این دستگاه بلوتوثی است و در ترکیب با ComPilot اصوات گفتاری را به سمعک های فرد کم شنوا می رساند.